Zbiórka na zrzutka.pl i filmik o Fundacji Opcja Benedykta

Trwa jesień. Za nami warsztaty w olsztyńskim Hosianum. Kto miał okazję w nich uczestniczyć, z pewnością doświadczył, jak wiele radości daje wspólna modlitwa, praca, bycie razem – fundamenty naszego przyszłego ośrodka w Farynach. Słowo Ojca Konrada wzmacniało nas i zachęcało, aby kontynuować to, co rozpoczął ojciec Włodzimierz. Czuliśmy, że nie można się zatrzymać, trzeba iść dalej.

Przed nami zima. Uporządkowaliśmy nasz teren w Farynach – budynki, otoczenie. Nasza mazurska przystań zapadnie w zimowy sen, aby wiosną przywitać nas znowu. Ale my nie zasypiamy. Postanowiliśmy wykorzystać najbliższe miesiące na zbiórkę funduszy, które pozwolą nam pełną parą ruszyć z wiosennymi remontami. Skorzystaliśmy z narzędzia Zrzutka.pl (odnośnik poniżej). Wierzymy, że poprzez uruchomienie ‘zrzutki’ dotrzemy do jeszcze liczniejszego grona osób, które wspomogą nas w budowaniu ośrodka duchowości benedyktyńskiej, którego tak wyczekujemy. Opisaliśmy tam to, co udało nam się do tej pory zrobić, zarysowaliśmy też to, co przed nami. 

A co przed nami? Czeka nas solidny remont piwnicy i innych części starej szkoły oraz zakup niezbędnych urządzeń i wyposażenie budynku pustelni, którą zaczęliśmy budować jeszcze dla o. Włodzimierza. Aby tak się stało, potrzebujemy wsparcia. Każda forma pomocy się liczy.

Razem z publikacją zrzutki w internecie, na nasz kanał na YouTubie wrzuciliśmy filmik, który mówi więcej o Fundacji i pozwala nas trochę bliżej poznać. Filmik zamieszczamy też poniżej.

Podejmijmy to wyzwanie razem, aby marzenie ojca Włodzimierza w końcu się zrealizowało. Aby we wszystkim Bóg był uwielbiony.

Dziękujemy.

Link do zbiórki na wyposażenie pustelni i remont piwnicy na Zrzutka.pl

Film o naszej Fundacji

Zespół Fundacji
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments