Zagraniczny przelew na konto Opcji Benedykta? No problem

Drodzy, w związku z tym, że naszą stronę odwiedzacie też z zagranicy i poza Polską mamy niejednego sympatyka naszych działań, uruchomiliśmy konta walutowe. Dzięki Waszym datkom ruszyliśmy z remontem. A to dopiero początek prac.

Jeszcze w wrześniu udało się do opuszczonej szkoły w Farynach sprowadzić fachowców. Wcześniej budynek wysprzątaliśmy i zakwaterowaliśmy ekipę na miejscu. Dzięki Waszemu wsparciu rozpoczęliśmy remont dachu i prace w piwnicy.

Renowacja trwa, a dodatkowo w budynku uruchomiamy ogrzewanie. Zweryfikowaliśmy stan dotychczasowej instalacji i zdecydowaliśmy zainstalować pompę ciepła. Nowe urządzenie grzewcze już zamontowane 🙂

W trakcie gdy prace szły pełną parą, podpisaliśmy też ostateczną umowę przeniesienia własności budynku po szkole. Jest już w pełni nasz! 🙂

By odnowić cały budynek w Farynach, będziemy musieli przeprowadzić cały szereg kolejnych prac. Dziękujemy za każdą złotówkę przekazaną na rzecz Fundacji dotychczas i każdą, którą zechcecie nasz jeszcze wspomóc.

Uruchomiliśmy także konta walutowe do wpłat w euro i dolarach amerykańskich. Za każdego centa przesłanego dziękujemy już teraz.

Dane wszystkich kont oraz mechanizm do szybkich przelewów online można znaleźć, klikając tutaj oraz na naszych obcojęzycznych wersjach językowych: angielskiej i niemieckiej.

(Tekst zaktualizowany 6 października 2020 r.)

Zespół Fundacji
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments