Dobre wieści w sprawie pustelni w Farynach

Pierwsze kroki w temacie budowy pustelni dla duchowego opiekuna naszej Fundacji już za nami. Dziekujemy za wsparcie i przy okazji prosimy także o modlitwę za zdrowie ojca Zatorskiego.

W środę zakończyły się pracę nad wylewką fundamentu pod budynek pustelni, który ma stanąć przy byłej szkole w Farynach. Pustelnię w przyszłości mógłby zamieszkiwać Asystent Duchowy naszej Fundacji, ojciec Włodzimierz Zatorski.

Serdecznie dziękujemy za każdą okazaną pomoc, która przyczyniła się do sfinalizowania tych prac.

Jak mogliście widzieć już na naszej stronie facebookowej, sam ojciec Zatorski trafił do szpitala w związku z rozpoznaniem u niego zakażenia wirusem COVID-19. Ojciec przeprasza, ale nie będzie w najbliższym czasie mógł sprawnie odpowiadać na jakąkolwiek formę kontaktu. My łączymy się z ojcem w modlitwie o jego zdrowie i jednocześnie prosimy Was także o modlitwę w intencji naszego opiekuna.

Kochani przyjaciele i sympatycy Fundacji Opcja Benedykta, Ojciec Włodzimierz przekazuje, że w Farynach zakończyła się…

Opublikowany przez Fundacja Opcja Benedykta Środa, 9 grudnia 2020

Przypominamy, że przez okres adwentu na naszej stronie publikujemy rozważania liturgiczne wygłoszone na przestrzeni lat przez ojca Włodzimierza Zatorskiego. Rozważania te oraz inne materiały autorstwa naszego opiekuna znajdziecie w zakładce Asystent Duchowy

Zespół Fundacji
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments