Spotkanie w Farynach i transmisja nauk o. Konrada Małysa

W dniach 8-11 czerwca 2023 spotkamy się w Farynach. W czwartek, wraz z mieszkańcami wsi i okolic, weźmiemy udział w procesji, aby uczcić Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Tak jak przed rokiem, jeden z ołtarzy stanie przy naszej faryńskiej szkole. Po uroczystościach o. Konrad Małys poprowadzi benedyktyńskie nauki. A my będziemy je transmitować.

W Farynach pozostaniemy do niedzieli. Tym razem nasz Benedyktyński Weekend będzie dla nas okazją, aby dowiedzieć się jak Reguła św. Benedykta rozumie pojęcia formacji i kierownictwa duchowego. Temat przybliży nam o. Konrad Małys OSB, benedyktyn z Tyńca.

Gorąco zachęcamy Was do wysłuchania razem z nami dwóch konferencji, które postaramy się transmitować na naszym kanale YouTube.
Transmisja będzie obejmowała również dwa bloki Lectio Divina.

Mamy również niespodziankę! Piątkowa Msza święta odbędzie się na terenie Leśniczówki Pranie. Tak, mowa o Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Praniu nad Jeziorem Nidzkim, w środku Puszczy Piskiej. Msza święta w tych wyjątkowych okolicznościach przyrody będzie także transmitowana na naszym kanale YouTube

Poniżej najważniejsze wydarzenia czerwcowego weekendu w Farynach. Do zobaczenia!

CZWARTEK BOŻE CIAŁO 8.06.2023

12:00 Msza święta, procesja (Faryny)

PIĄTEK 9.06.2023

9:00 Msza święta w Leśniczówce-Praniu (transmisja online)

18:00 Konferencja I (transmisja online)

SOBOTA 10.06.2023

8:45 Lectio Divina (transmisja online)

16:00 Msza święta (Faryny)

18:00 Konferencja II (transmisja online)

NIEDZIELA 11.06.2023

9:00 Lectio Divina (transmisja online)

10:00 Msza święta (Faryny)

Zespół Fundacji
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments