Bezpłatny e-book o. Włodzimierza od wydawnictwa TYNIEC

Wydawnictwo Benedyktynów Tyniec z okazji 30-lecia istnienia wydało specjalny e-book z różnymi tekstami swojego inicjatora, o. Włodzimierza Zatorskiego.

Jak zapewne wiecie, o. Włodzimierz w swojej posłudze wciąż rozmyślał nad różnymi kanałami promocji duchowości benedyktyńskiej poza zakonem. To m.in. dzięki jego staraniom powstała internetowa telewizja Tyniec.tv. Ale prawie 25 lat wcześniej nasz pierwszy opiekun duchowy zainicjował też powstanie tynieckiego wydawnictwa, które w swojej ofercie ma dziś niezliczoną liczbę książek różnych autorów. To także Benedyktyńskie Wydawnictwo TYNIEC wypuściło większość papierowych publikacji samego o. Włodzimierza.

I tak w podziękowaniu za posługę o. Włodzimierza Zatorskiego wydawnictwo z Tyńca oferuje do darmowego pobrania liczący 136 stron plik pdf. To zbiór różnych tekstów o. Włodzimierza zebranych razem pod hasłem „Wycisz się i posłuchaj…”.

Link do pobrania e-booka spakowanego do pliku .zip

Zespół Fundacji
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej Waligora
Andrzej Waligora
1 rok temu

Bardzo dobry pomysł z darmową książką tekstów o. Włodzimierza zebranych razem pod hasłem „Wycisz się i posłuchaj…”. Niech jego talent i wskazówki ‚by wszystko miłowało Boga’ idzie dalej w świat!🙏